0 bodů
559 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Zapomněl jsem venku na balkoně otevřené i neotevřené pivo a v noci má být kolem minus jedenácti. Bojím se, že mi lahve prasknou nebo plechovky popraskají. Stane se to opravdu, nebo to vydrží?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů

Pivo nie, ale sklo fľaše môže (giggle)
Nechať pivo zmrznúť, to je neúcta voči jeho výrobcovi a pivu samotnému





Související témata

0 bodů
1 reakce 560 zobrazení
5.1.2016 v kategorii Ostatní Libuše K.
0 bodů
6 odpovědí 653 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 341 zobrazení
15.8.2018 v kategorii Dům a byt Proud Michal
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 935 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 697 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 427 zobrazení
...