Zapomněl jsem venku na balkoně otevřené i neotevřené pivo a v noci má být kolem minus jedenácti. Bojím se, že mi lahve prasknou nebo plechovky popraskají. Stane se to opravdu, nebo to vydrží?
Pivo nie, ale sklo fľaše môže (giggle) Nechať pivo zmrznúť, to je neúcta voči jeho výrobcovi a pivu samotnému
CZPoradna.cz