V zimě mi pořád praská kůže na rukou a okolo nehtů a běžné krémy mi moc nepomáhají. Poradíte mi prosím něco účinného, čím to promazat, aby se to zahojilo?
Nejlepší a nejlépe fungující je podle mne vepřové sádlo.
CZPoradna.cz