0 bodů
148 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Používáte po vyndání klíštěte nějakou desinfekci ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Ano, je to velmi důležité. Použijte JOX, Ajatin, Betadin....




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 676 zobrazení
18.8.2015 v kategorii Počítače, internet Lituna
0 bodů
1 reakce 249 zobrazení
1.1.2015 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 278 zobrazení
0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 272 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 215 zobrazení
28.11.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
7 odpovědí 1.1k zobrazení
8.7.2014 v kategorii Vaření, jídlo inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
3 odpovědí 600 zobrazení
1.6.2014 v kategorii Vaření, jídlo Čenda Korec
0 bodů
2 odpovědí 342 zobrazení
...