0 bodů
249 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)

V zimě mi pořád praská kůže na rukou a okolo nehtů a běžné krémy mi moc nepomáhají. Poradíte mi prosím něco účinného, čím to promazat, aby se to zahojilo?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nejlepší a nejlépe fungující je podle mne vepřové sádlo.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 278 zobrazení
0 bodů
1 reakce 148 zobrazení
23.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Mahulenaaa
0 bodů
2 odpovědí 676 zobrazení
18.8.2015 v kategorii Počítače, internet Lituna
0 bodů
1 reakce 754 zobrazení
29.1.2018 v kategorii Zdraví, krása Veronika Košťálová
0 bodů
2 odpovědí 592 zobrazení
20.10.2015 v kategorii Zdraví, krása Luky16
0 bodů
3 odpovědí 296 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 365 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
+1 bodů
3 odpovědí 372 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 483 zobrazení
...