0 bodů
446 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Vždycky když si chci s kámošem zahrát Zumbi Blocks tak vytvořim server, a jemu se tam nejde připojit a naopak, nevíte čím to může být ?  ( tady je odkaz na hru    http://www.superhry.cz/hra/5645-zumbi-blocks-3d    )

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
Zumbi Blocks na superhry.cz je flashová prohlížečová hra a její 'multiplayer' funguje jen v rámci jednoho prohlížeče/serveru dané webové stránky, takže klasické připojení dvou lidí přes internet jako u plnohodnotných her tu většinou nefunguje spolehlivě. Když se nejde připojit, bývá to právě tím, že hra nemá pořádné síťové servery, nebo blokací flashe v dnešních prohlížečích. Zkuste oba mít aktuální prohlížeč s povoleným přehrávačem, ale počítejte s tím, že u těchto miniher společné hraní často prostě nejede. Pokud chcete s kamarádem opravdu hrát kooperaci proti zombíkům, vyplatí se přejít na regulérní hru s funkčním multiplayerem.




Související témata

0 bodů
1 reakce 989 zobrazení
0 bodů
1 reakce 222 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 306 zobrazení
0 bodů
1 reakce 200 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 659 zobrazení
11.4.2014 v kategorii Počítače, internet Pinďa
0 bodů
3 odpovědí 503 zobrazení
...