0 bodů
355 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

V práci jsem dostal od Moraváka lahev slivovice. Prý domácí. Manželka mi straší že můžu oslepnout. Čím to je že někdo oslepne? Je to špatně "vypálené"?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+4 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pokud je dobře připravená a neobsahuje metylalkohol, tak určitě neoslepneš. A věř tomu, že my na Moravě víme jak se dobrá pálenka dělá.



+2 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Tož u nás se slivka pálí skoro všude, všichni dobře vidíme .-)))

Ten "alkohol" co zabíjel byl určený pro výrobu vody do ostřikovačů a ne ke konzumaci :-(((

Moraváci slivku pálit umí :-)))

0 bodů

Pokud víš co v té lahvi je tak neoslepneš. Ono bylo málo případů ?



Související témata

0 bodů
1 reakce 562 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 547 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 311 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 447 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 981 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 10.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 355 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
5.10.2015 v kategorii Zdraví, krása radim kolář
0 bodů
3 odpovědí 295 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
...