0 bodů
307 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
Stáhnul jsem si Euro Truck Simulator 2 a hra se mi při hraní strašně seká a trhá. Nevím, jestli je problém v mém počítači, v nastavení grafiky, nebo v něčem jiném. Poradíte mi, kde mám hledat příčinu? Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 261 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 352 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 443 zobrazení
...