0 bodů
224 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Hru mám projetou skoro ze tří čtvrtin, ale pořád jsem ve hře nepotkal žádného žraloka, kostlivce ani podobné věci, o kterých se mluví. Dělám něco špatně, nebo to na Xboxu 360 prostě nejde? Mrzí mě to.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před d.novak Registrovaný (27 bodů)
Žralok ani kostlivec (skeleton) v GTA V na Xboxu 360 nejsou vázaní na procento dokončení hry, ale na splnění konkrétních podmínek. Žralok se objevuje hlavně v otevřeném moři dál od pobřeží – musíš zaplavat hodně daleko od břehu, nejlépe v noci, a chvíli počkat. Kostlivce a podobné easter eggy najdeš na konkrétních místech mapy (např. na dně oceánu nebo na vrcholu hory Chiliad) podle daných pravidel, ne podle toho, kolik máš projeté hry. Doporučuju si vyhledat konkrétní mapu lokací pro verzi na X360, protože ta se od PS4/PC verze trochu liší.




Související témata

0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 262 zobrazení
0 bodů
1 reakce 505 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Multimédia a hry Poustevník
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
5.10.2015 v kategorii Multimédia a hry Anonymous
0 bodů
2 odpovědí 238 zobrazení
0 bodů
1 reakce 747 zobrazení
...