0 bodů
253 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Ahoj, mám dotaz..Od pondělí chci začít se sacharidovýma vlnama a nevím jak. V pár článcích na googlu a na youtube jsem se dozvěděla, že pro ženy je lepší střídavé vlnění (tzn napříkad: 30,30,100,50,250...), ale někde jsem zase četla že je lepší stupnované (50,100,150,200...). Prosím poradte a řekněte, co si myslíte vy. Děkuji
Moje sacharidove vlny byly takové že jsem první den snědla padesát gramů ryze což je pulka toho malého pytliku. Další den 100g (celý) a třetí den 150g (celý a půlka). Dal zase 50 pak 10 a pak 150 :D

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před radek_h Registrovaný (48 bodů)
Sacharidové vlny jsou jen způsob, jak cyklovat příjem sacharidů, a žádná z variant není univerzálně "správná" – obojí funguje, jde hlavně o to, aby celkový týdenní příjem odpovídal vašemu cíli (hubnutí vs. udržení). Pro začátečnice bývá jednodušší a šetrnější mírnější střídání nižších a vyšších dnů než prudké skoky, protože se lépe snáší a méně kolísá energie a chutě. Důležitější než přesná čísla je sledovat reakci vlastního těla, dostatek bílkovin a pravidelnost. Pokud máte nějaké zdravotní omezení (cukrovka, štítná žláza apod.), proberte úpravu jídelníčku raději s lékařem nebo nutričním terapeutem.




Související témata

0 bodů
1 reakce 473 zobrazení
0 bodů
1 reakce 200 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 640 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
3.9.2016 v kategorii Zdraví, krása Jonáš
0 bodů
3 odpovědí 417 zobrazení
17.2.2016 v kategorii Zdraví, krása Lucie
0 bodů
2 odpovědí 372 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 380 zobrazení
20.12.2015 v kategorii Zdraví, krása Aneta
...