0 bodů
304 zobrazení
v kategorii Dům a byt
Dobrý den,
Před dvěma dny jsme přišli domu a byla všude voda a teklo to z myčky z odpadu... Tak jsme několikrát vytřeli strkali tam hadry atd. .Napadlo nás že je ucpanej odpad, tak jsme pustili myčku na prázdno na 30 min program. Když běžel asi dvě hodiny děda to nějak zastavil nevím jak... Mysleli jsme že to bylo tím odpadem protože myčku už netekla... Dnesk jsme jí pustili a program na 30 min běží už přes dvě hodiny a ozývá se stále stejný zvuk... Jak to mužeme vypnout a nevíte co s tím je?
Děkuji a hezký zbytek dne:)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
Voda u myčky a to, že program nedojede správně, nejčastěji znamená ucpaný nebo špatně napojený odpad, případně zanesený filtr či čerpadlo. Vypněte myčku z proudu, vyndejte dolní koš, vyčistěte filtr na dně a zkontrolujte, jestli ve vypouštěcím prostoru (a v sifonu pod dřezem, kam bývá myčka napojená) nejsou usazeniny nebo zbytky jídla. Když po vyčištění voda zůstává stát na dně nebo se nevypouští, bývá problém ve vypouštěcím čerpadle nebo v zaseknutém plováku, který hlásí přetečení. Jestli si s tím nevíte rady nebo myčka hlásí chybový kód, je rozumnější zavolat servisního technika, ať se nepoškodí elektronika.




Související témata

0 bodů
1 reakce 316 zobrazení
30.7.2015 v kategorii Multimédia a hry BEST MUNECRUFT PLOUR
0 bodů
4 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 505 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 459 zobrazení
24.2.2017 v kategorii Mobily Tereza
0 bodů
1 reakce 153 zobrazení
...