0 bodů
224 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den nevite nekdo co s tim včera se mi sekl,mobil a kdyz to zapnu  obevi se mi tam klasickej bilej napis htc briliant atd a pak se to nacte a nez tam dam heslo tak se zase obevi to htc brilian a furt se to takle opakuje dokola takźe to nemužu ani restartovat protoźe nenajedu do hlavní stranky nevite jak na to? dekuju moc za rychlou odpověd.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Tohle je typický bootloop - telefon se zacyklí na úvodním logu a nedostane se dál. Nejdřív zkus vynucený restart: podrž tlačítko napájení společně se snížením hlasitosti zhruba 10-15 sekund, dokud se telefon nevypne. Pokud to nepomůže, zkus se dostat do recovery menu (obvykle napájení + zvýšení hlasitosti) a tam vyber Wipe cache partition - to smaže jen dočasná data, fotky a kontakty zůstanou. Když ani to nezabere, řešením bývá tovární reset z recovery (pozor, smaže data v telefonu), ale u staršího HTC Evo 3D už může jít i o hardwarovou závadu paměti - v tom případě se vyplatí spíš odborný servis než další pokusy.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 435 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 636 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 921 zobrazení
0 bodů
1 reakce 227 zobrazení
0 bodů
1 reakce 197 zobrazení
28.6.2015 v kategorii Mobily Miloš
...