Tohle je typický bootloop - telefon se zacyklí na úvodním logu a nedostane se dál. Nejdřív zkus vynucený restart: podrž tlačítko napájení společně se snížením hlasitosti zhruba 10-15 sekund, dokud se telefon nevypne. Pokud to nepomůže, zkus se dostat do recovery menu (obvykle napájení + zvýšení hlasitosti) a tam vyber Wipe cache partition - to smaže jen dočasná data, fotky a kontakty zůstanou. Když ani to nezabere, řešením bývá tovární reset z recovery (pozor, smaže data v telefonu), ale u staršího HTC Evo 3D už může jít i o hardwarovou závadu paměti - v tom případě se vyplatí spíš odborný servis než další pokusy.