0 bodů
145 zobrazení
v kategorii Ostatní
Je mi 15 let, baví mě sledovat MMA a rád bych i chtěl trénovat MMA, ale nevím jistly bych měl mít aspoň nějakou fycikou výdrž, nemám zrovna skvělou postavu a proto se chci zeptat, jistly bych trénovat MMA s trochu horší fycikou výdrží nebo jistly bych měl první posilovat a až pak.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lucka.k Registrovaný (61 bodů)
V 15 letech klidně začni s MMA hned, není potřeba se předtím "napřed vymakat" v posilovně – kondici i postavu si vybuduješ právě tréninkem. Většina klubů má skupiny pro začátečníky a mládež, kde se jede postupně a tvoje výchozí kondice nikomu nevadí, naopak se rychle zlepší. Posilování můžeš přidat časem jako doplněk, ale v tvém věku je lepší soustředit se hlavně na techniku a celkový pohyb než na zvedání těžkých vah. Jen si vyber ověřený klub s trenérem, který umí pracovat s mladými, a poslouchej tělo, ať se nezraníš.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 314 zobrazení
+1 bodů
1 reakce 397 zobrazení
...