0 bodů
349 zobrazení
v kategorii Mobily
Uvažuju, že bych si pořídil iPhone 5S, protože se dá sehnat hodně levně. Vyplatí se ho ještě dnes koupit, nebo už je na běžné používání moc starý? Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
iPhone 5S je dnes už hodně starý model a Apple pro něj dávno nevydává aktualizace systému, takže zůstává na staré verzi iOS – kvůli tomu na něm nepoběží novější aplikace, banking ani řada bezpečnostních záplat. Jako levný telefon na volání, SMS a pár základních appek může posloužit, ale jako hlavní telefon ho dnes kupovat nedoporučuju. Za podobné peníze pořídíte v bazaru novější iPhone (např. SE 2. generace) nebo slušný novější Android, který bude bezpečnější a déle podporovaný. Pokud ho zvažujete z druhé ruky, ověřte stav baterie a hlavně to, že není blokovaný přes iCloud (Find My iPhone).




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 234 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 435 zobrazení
0 bodů
1 reakce 227 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
0 bodů
1 reakce 412 zobrazení
0 bodů
1 reakce 472 zobrazení
...