0 bodů
465 zobrazení
v kategorii Mobily
Chci dát Huawei Y300 do továrního nastavení, ale chce to po mě PIN a ten můj to nepříjmá. Rozhodla jsem se proto, že mi mobil neustále hlásí MÁLO MÍSTA V INTERNÍM I EXTERNÍM ULOŽIŠTI, přitom mám 32Gb kartu prázdnou a takřka žádné app. nainstalované.

Zkoušela jsem i START+LEVÁ HLASITOST+PRAVÁ HLASITOST a obrazovka mi pouze zrůžověla a nic víc. Po opětovném zapnutí mi zmizely jen některé app. :-(

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lenka.m Registrovaný (58 bodů)
Hlášení o málu místa i u prázdné paměti často znamená, že je zaplněné interní úložiště telefonu (ne SD karta) cache a daty aplikací – zkuste v Nastavení / Úložiště promazat mezipaměť aplikací a přesunout, co jde, na kartu. Tovární reset s neznámým PINem jde udělat přes režim obnovy: telefon vypněte a držte obvykle zapínací tlačítko + tlačítko hlasitosti, dokud nenaskočí recovery menu, v něm tlačítky hlasitosti najedete na „wipe data / factory reset" a potvrdíte zapínacím tlačítkem. Pozor, reset smaže všechna data v telefonu, takže si nejdřív zazálohujte kontakty a fotky. U starších Huawei může po resetu naskočit ochrana vyžadující původní Google účet, proto si připravte přihlašovací údaje, které jste na telefonu používala.




Související témata

0 bodů
1 reakce 273 zobrazení
0 bodů
1 reakce 605 zobrazení
0 bodů
1 reakce 472 zobrazení
...