0 bodů
602 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den , mám Samsung Galaxy S5 a mám problém s připojením k síti. Telefon skoro vůbec nebere signál a pokud ano tak jen na pár minut 3G a a zase se ztratí nepomáhá ani resetovat ani původní tovární nastavení. Myslím si že je docela nesmysl aby v Brně ten signál takhle blbnul. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky
Reklamuj!!

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 382 zobrazení
0 bodů
1 reakce 403 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 483 zobrazení
15.5.2014 v kategorii Mobily Hans
0 bodů
1 reakce 352 zobrazení
0 bodů
1 reakce 832 zobrazení
0 bodů
1 reakce 520 zobrazení
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
0 bodů
1 reakce 394 zobrazení
25.11.2017 v kategorii Mobily Martin
0 bodů
1 reakce 224 zobrazení
...