0 bodů
215 zobrazení
v kategorii Mobily
Ahoj, včera jsem si koupil Honor 6 a je dostupná aktualizace z EMUI 2.3 na 3.0, tak jsem dal online aktualizaci, kde se mi aktualizace stáhla, potom se začala instalovat a po cca 10 vteřinách napsala Instalation failed nebo tak něco... co s tím?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Chyba "Installation failed" při OTA aktualizaci EMUI bývá u Honoru způsobená rootem, dříve odinstalovanými systémovými aplikacemi nebo poškozeným staženým balíkem. Nejdřív zkuste aktualizaci stáhnout a spustit znovu při plné baterii a stabilní Wi-Fi; pomáhá i vymazat mezipaměť přes recovery (Wipe cache partition), což data nesmaže. Pokud to nepomůže, dá se nová verze nahrát ručně metodou dload (balíček UPDATE.APP do složky dload na paměťové kartě a instalace přes recovery), ale postup i správný soubor musí přesně sedět na váš model a region. Jelikož u takto staré verze EMUI hrozí při chybném postupu cihla, ověřte si konkrétní návod pro váš přesný model a buďte opatrní; data si předem zazálohujte.




Související témata

0 bodů
1 reakce 1.9k zobrazení
23.3.2014 v kategorii Mobily Karel Lonský
0 bodů
1 reakce 3.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 172 zobrazení
31.7.2015 v kategorii Multimédia a hry Silvie Nováčková
0 bodů
1 reakce 196 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 413 zobrazení
15.5.2014 v kategorii Ostatní Horvát
0 bodů
3 odpovědí 653 zobrazení
0 bodů
1 reakce 191 zobrazení
0 bodů
1 reakce 161 zobrazení
...