0 bodů
291 zobrazení
v kategorii Mobily

Zdravím mám takový problém s mobilem typu Cube1 S31, nemám v něm vůbec android a ani recovery... 
Když mobil připojím k PC nebo k nabíječce tak mi problikává na mobilu jenom displey, chtěl jsem se zeptat zda to jde nějak opravit popřípádě jakým způsobem tam nahrát android ? 

Jelikož když se dostanu do reboot recovery a chci potvrdit cokoli tak se hned vypne a opět jenom problíkává displey... 

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lucka.k Registrovaný (61 bodů)
Pokud telefon jen probliká displejem a nenaběhne ani systém, ani recovery, nejspíš je poškozený nebo smazaný firmware (operační systém). Cesta k záchraně bývá takzvané flashování přes počítač: telefon se přepne do speciálního servisního režimu (u čipsetů MediaTek je to mód, kdy je vypnutý a jen se připojí kabelem), na PC se nainstalují příslušné ovladače a flash nástroj (například SP Flash Tool) a nahraje se originální firmware konkrétně pro Cube1 S31. Klíčové je sehnat přesně tu správnou verzi firmwaru pro tento model, jinak telefon znefunkčníte úplně. Pokud v tom nejste zběhlý, doneste telefon do servisu mobilů, kteří flashování běžně dělají, riziko, že to nadobro zničíte, je tam reálné.




Související témata

0 bodů
1 reakce 243 zobrazení
0 bodů
1 reakce 379 zobrazení
0 bodů
1 reakce 791 zobrazení
0 bodů
1 reakce 390 zobrazení
0 bodů
1 reakce 275 zobrazení
0 bodů
1 reakce 475 zobrazení
0 bodů
1 reakce 271 zobrazení
0 bodů
1 reakce 604 zobrazení
0 bodů
1 reakce 459 zobrazení
...