0 bodů
243 zobrazení
v kategorii Mobily

Dobrý den. Mám problém s mobilem Samsung GALAXY SII. Ještě včera mobil normálně šlapal. Dnes ráno jsem zapnul aplikaci Messenger a mobil se mi sekl. Nereagoval na dotyk ani nešel vypnout takže jsem jako poslední.. vyjmul baterii. Když jsem baterii vrátil zpátky a pokusil se zapnout tak nic. Mobil absolutně nereaguje. I když zapojím do nabíječky, mobil se vůbec nenastartuje. Poradí mi někdo prosím co je špatně? Jaká závada? Díky.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Když Samsung Galaxy S II vůbec nereaguje a nenastartuje ani v nabíječce, zkus nejdřív vyndat baterii, nechat ji asi minutu venku, vrátit a podržet vypínač 10–15 sekund. Pomáhá také nechat telefon půl hodiny v nabíječce (jiný kabel a adaptér), protože při úplném vybití chvíli trvá, než naskočí. Můžeš zkusit i vstup do recovery režimu (podržením kombinace vypínač + zvýšení hlasitosti + domovské tlačítko); pokud naskočí, je problém spíš v softwaru. Když displej i dioda zůstávají úplně mrtvé, jde nejspíš o vadnou baterii nebo závadu na desce a je vhodné navštívit servis.




Související témata

0 bodů
1 reakce 832 zobrazení
0 bodů
1 reakce 592 zobrazení
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
0 bodů
1 reakce 292 zobrazení
0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
0 bodů
1 reakce 519 zobrazení
0 bodů
1 reakce 393 zobrazení
25.11.2017 v kategorii Mobily Martin
0 bodů
1 reakce 223 zobrazení
0 bodů
1 reakce 187 zobrazení
15.10.2016 v kategorii Mobily David
...