Když Samsung Galaxy S II vůbec nereaguje a nenastartuje ani v nabíječce, zkus nejdřív vyndat baterii, nechat ji asi minutu venku, vrátit a podržet vypínač 10–15 sekund. Pomáhá také nechat telefon půl hodiny v nabíječce (jiný kabel a adaptér), protože při úplném vybití chvíli trvá, než naskočí. Můžeš zkusit i vstup do recovery režimu (podržením kombinace vypínač + zvýšení hlasitosti + domovské tlačítko); pokud naskočí, je problém spíš v softwaru. Když displej i dioda zůstávají úplně mrtvé, jde nejspíš o vadnou baterii nebo závadu na desce a je vhodné navštívit servis.