0 bodů
346 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Možná mám dnu. Je bolest palce velká? Trochu mě bolí a je červený.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Když má někdo dnu a veme ho záchvat tak je bolest palce taková že nesnese ani ponožku.


0 bodů
Tak to nemám. Díky


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.4k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 452 zobrazení
19.6.2014 v kategorii Zdraví, krása Nikola Tomanová
0 bodů
5 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 875 zobrazení
0 bodů
1 reakce 354 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 922 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 351 zobrazení
...