0 bodů
188 zobrazení
v kategorii Zvířata
Musím mít na kole vepředu a bzadu odrazky?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Ano, když tě zastaví policie musíš mít vepředu bílou a vzadu cervenou odrazku.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 425 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
15.12.2014 v kategorii Auto moto Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 190 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 843 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 512 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 238 zobrazení
29.1.2016 v kategorii Ostatní demon
0 bodů
2 odpovědí 386 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Společnost turek
0 bodů
1 reakce 212 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Ostatní Píďa
0 bodů
2 odpovědí 233 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 607 zobrazení
...