0 bodů
211 zobrazení
v kategorii Ostatní
Jezdí se ve městě na kole po chodnících nebo po silnici? Když jedu po silnici tak na mě troubí auta a na chodníku zase nadávají pěší.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Pokud jsou na chodníku vyznačené pásy pro cyklisty pak se po nich jezdí.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
9.6.2014 v kategorii Sport, volný čas Bořivoj
0 bodů
6 odpovědí 698 zobrazení
0 bodů
1 reakce 385 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 969 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 782 zobrazení
5.1.2016 v kategorii Auto moto Renáta45
0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Zdraví, krása šárka456
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 828 zobrazení
...