0 bodů
161 zobrazení
v kategorii Finance podnikání
Mám muškáty na okně kde hodně fouká. Nemůže to těm muškátům škodit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Podle mě ne. Mám muškáty na větrné straně každý rok už 20 let a vždy je mám pěkné. Babča




Související témata

0 bodů
1 reakce 754 zobrazení
1.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 234 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 240 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Ostatní Lamboček
0 bodů
1 reakce 424 zobrazení
0 bodů
1 reakce 294 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 649 zobrazení
5.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo libuše
0 bodů
2 odpovědí 409 zobrazení
3.8.2015 v kategorii Auto moto káča
0 bodů
5 odpovědí 334 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 409 zobrazení
10.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 441 zobrazení
...