0 bodů
333 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
Jednou za týden když jdu na pivko tak si zapálím tsk pět cigaret. Pak zase celý týden nekouřím. Tak to nebude zase tak škodlivé ne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

0 bodů
No tolik asi neškodí ale lepší je nekouřit vůbec.




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 330 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 330 zobrazení
0 bodů
1 reakce 167 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
27.12.2014 v kategorii Příběhy ze života inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
6 odpovědí 536 zobrazení
3.10.2014 v kategorii Zvířata Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
0 bodů
1 reakce 424 zobrazení
0 bodů
1 reakce 652 zobrazení
0 bodů
1 reakce 293 zobrazení
...