0 bodů
186 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada
Možná si udělám web s online hrami. Akorát pořád nechápu jak takové stránky vydělávají. To jim platí poskytovatelé internetu že vytvoří web pro lidi? Nebo jak se na webu vydělává? Pořád mi to není jasné. Děkuji za vysvětlení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Dostáváš peníze za reklamy.


0 bodů
Přesně tak. Umístíš na web reklamy společností které tě platí třeba za kliknutí.


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 223 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 523 zobrazení
7.2.2015 v kategorii Tato poradna ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 768 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 680 zobrazení
12.10.2014 v kategorii Tato poradna anonym
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
před 13 hodinami v kategorii Rostliny, zahrada evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 9 zobrazení
0 bodů
1 reakce 443 zobrazení
0 bodů
1 reakce 622 zobrazení
0 bodů
1 reakce 539 zobrazení
...