0 bodů
178 zobrazení
v kategorii Ostatní
Přijedou příbuzný z Německa a já bych jim chtěla uvařit něco co se jí v Česku jako tradiční jídlo. Napadla mě svíčková. Máte ještě nějaký nápad?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Knedlo vepřo zelo a bramboračka. To bych udělal já. A po jídle vychlazenou Plzeň #(#beer) mňam #(#giggle)




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 519 zobrazení
0 bodů
1 reakce 679 zobrazení
20.4.2016 v kategorii Vaření, jídlo boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 482 zobrazení
17.7.2015 v kategorii Vaření, jídlo Bruno
+4 bodů
7 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 3.2k zobrazení
14.3.2014 v kategorii Diskuze Zdeňka
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 403 zobrazení
3.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 669 zobrazení
0 bodů
1 reakce 355 zobrazení
10.8.2018 v kategorii Ostatní Andrea33
...