0 bodů
269 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Byl jsem na ultrazvuku a doktor mi řekl, že mám trochu zvětšenou slezinu. Zrovna jsem prodělal pořádnou rýmu a nachlazení, tak mě napadá, jestli to spolu může nějak souviset. Děkuji za odpověď.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Rýma ani nachlazení být příčinou nemůže.
Určitě ne? A není to náhodou infekce? Vždyť přece slezina slouží i k imunitnimu systemu ne?
+1

Rýmu a kašel zvládne bez problému. smiley

Když ale máš rýmu a kašel, dva roky vši na hlavě, slyšíš z břicha divné zvuky, třikrát se ťukneš do hlavy a navíc ještě i tabletem pod žebra, tak to přišel čas navštívit lékaře. S tou slezinou ti poradí.

Takže se nemusím bát ze při nachlazení nebo ryme by se mohla zvetsit?




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 386 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 924 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 830 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 240 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 226 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 483 zobrazení
20.4.2014 v kategorii Zdraví, krása Tomáš Souček
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
...