0 bodů
193 zobrazení
v kategorii Auto moto
som 4 roky vlastnikom starsieho auta v zahranici a chcem si ho priniest na sk. ako postupovat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce





Související témata

0 bodů
1 reakce 488 zobrazení
0 bodů
1 reakce 405 zobrazení
28.3.2016 v kategorii Auto moto Lempik
0 bodů
2 odpovědí 845 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 529 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 663 zobrazení
0 bodů
1 reakce 995 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 958 zobrazení
0 bodů
1 reakce 756 zobrazení
...