0 bodů
246 zobrazení
v kategorii Auto moto
Zdravím, potřebuji vyjmout na ix 20, přední masku, nevím jak na to. Nerad bych rozebral „půl auta“. Díky

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
U Hyundai ix20 je přední maska (mřížka chladiče) uchycená plastovými klipy a několika šroubky shora, schovanými pod horní lištou. Otevřete kapotu, sundejte horní krycí lištu nad maskou (drží na klipech, případně 2–3 plastové nýtky/šroubky), tím se dostanete ke šroubům masky. Po vyšroubování maska povolí směrem dopředu, jen ji opatrně vycvaknete z bočních zámků – nemusíte rozebírat nárazník. Klipy jsou v zimě křehké, tlačte je rovně a nepospíchejte; pokud něco klade větší odpor, raději si dohledejte postup pro konkrétní rok výroby, protože facelift měl drobné odlišnosti.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 389 zobrazení
30.11.2014 v kategorii Škola, příklady Dan
0 bodů
2 odpovědí 314 zobrazení
...