0 bodů
360 zobrazení
v kategorii Hudba film
Koukám že mám v kole hřebík. Když ho vytáhnu tak kolo nejspíš ujde ale dá se na tom dojet do servisu na výměnu kola ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Je možné že se guma nestáhne a bude ucházet vzduch.


0 bodů
NEVYTAHOVAT ale opatrně dojet do servisu na výměnu pneumatiky.
0 bodů
Co tu řešíš? Máš mít náhradní kolo nebo sadu na opravu pneumatik. Buď kolo vyměníš nebo opravíš!


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 407 zobrazení
0 bodů
1 reakce 299 zobrazení
0 bodů
1 reakce 312 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 477 zobrazení
0 bodů
1 reakce 226 zobrazení
20.9.2015 v kategorii Hudba film Jitule
0 bodů
1 reakce 330 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 412 zobrazení
...