0 bodů
185 zobrazení
v kategorii Ostatní
Když udělám domácí tlačenku musím jí pak obracet ? K čemu je to dobré ? Nepovede se když s ní obracet nebudu ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Taky dělám domácí tlačenku. Obrací se kvůli koření. Než rosol pořádně ztuhne. Když ji nebudeš obracet budeš mít majoránku a pepř na jedné straně.
Máš pravdu! #(#highfive)




Související témata

0 bodů
1 reakce 426 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 385 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 214 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 5.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 303 zobrazení
13.4.2014 v kategorii Ostatní Irena Vlasová
0 bodů
4 odpovědí 785 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 312 zobrazení
0 bodů
1 reakce 223 zobrazení
0 bodů
1 reakce 193 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 582 zobrazení
...