0 bodů
279 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Uvažuji o přechodu na desítku Windows ale jedině že má nabídku start. Je tam ? Nabídka start ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
ano , nabídka start se do Windows 10 opět vrátila. Osobně teda musím říct že mi v osmičkách chyběla.  #:)


0 bodů
ano je tam
0 bodů
Je a nabízí spoustu nových služeb. Třeba to počasí nemá chybu.


Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 400 zobrazení
0 bodů
1 reakce 588 zobrazení
7.1.2021 v kategorii Počítače, internet anonym
0 bodů
1 reakce 590 zobrazení
27.3.2016 v kategorii Počítače, internet Alex Lopz
0 bodů
6 odpovědí 996 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 741 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Počítače, internet Remek
+1 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
17.8.2015 v kategorii Počítače, internet František
0 bodů
1 reakce 670 zobrazení
0 bodů
1 reakce 959 zobrazení
...