0 bodů
362 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Je Squash hra i pro jednoho hráče nebo musí na hraní Squashe být minimálně dva hráči ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Můžeš v jednom tak trénovat ale jinak je to hra pro 2 až 4 hráče


0 bodů
Ve 2 je to nejlepší. Dá se u squashe zažít spoustu srandy.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 390 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 302 zobrazení
18.9.2015 v kategorii Právo a zákony Kamča
0 bodů
9 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 235 zobrazení
1.1.2015 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 265 zobrazení
0 bodů
1 reakce 248 zobrazení
0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Právo a zákony Radek569
...