0 bodů
632 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Někdo říká že se mají po uvaření těstoviny propláchnout studenou vodou a někdo že ne. Jaký na to máte názor vy?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Já je po uvaření proplachuji, i špagety..


0 bodů
Já je studenou vodou vždy propláchnu. Tím se zastaví var a těstoviny se pak nerozbleptají a neslepí.


Související témata

0 bodů
1 reakce 210 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 222 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 991 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 503 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 304 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 933 zobrazení
0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 143 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
25.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
...