0 bodů
209 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Myslím pytlíkovou rýži. Má se před vařením propláchnout vodou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Ano, vodou se z rýže vyplavuje škrob a rýže pak nelepí. Pokud tedy nevaříš Sushi. Na to je naopak potřeba aby lepila.




Související témata

+1 bodů
1 reakce 809 zobrazení
22.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 632 zobrazení
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 549 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Dušička
0 bodů
4 odpovědí 795 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 668 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 500 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 713 zobrazení
0 bodů
1 reakce 258 zobrazení
23.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Strolený Petr
0 bodů
1 reakce 241 zobrazení
18.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Michal Marval
...