0 bodů
236 zobrazení
v kategorii Ostatní
Šel by někdo z Vás bydlet do půdního ale plně zrekonstruovaného bytu se šikmým stropem na obou stranách?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
jako všechno má i půdní byt své pro a proti.


0 bodů
Byt máš menší právě o šikmé plochy a budeš se bouchat do hlavy.
0 bodů
Já v takovém bytě bydlel a není nad denní světlo ze střešních oken. Škoda že jsem se musel stěhovat za školou.


Související témata

0 bodů
1 reakce 305 zobrazení
10.9.2015 v kategorii Ostatní Jiráková Anna
0 bodů
2 odpovědí 646 zobrazení
27.1.2016 v kategorii Ostatní Monika22
0 bodů
2 odpovědí 476 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 397 zobrazení
5.7.2015 v kategorii Ostatní Hrunda30
0 bodů
6 odpovědí 649 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 581 zobrazení
0 bodů
1 reakce 239 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 381 zobrazení
7.6.2014 v kategorii Ostatní Jindra Poláček
0 bodů
5 odpovědí 464 zobrazení
20.11.2014 v kategorii Diskuze
0 bodů
1 reakce 314 zobrazení
19.11.2014 v kategorii Tato poradna Dańááá
...