0 bodů
249 zobrazení
v kategorii Ostatní
Nevíte čím to může být že se v pivních sklenicích netvoří pěna?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Nepoužíváš náhodou saponát? Sklenice na pivo se musí umývat pouze teplou vodou. Jinak se v nich nebude tvořit pěna.
Aha. No používám saponát. To by mě nenapadlo. Díky moc
Není zač #(#beer)


0 bodů
Za A) pivo je podchlazené
za B) špinavá sklenice - může se umýt saponátem, ale pořádně propláchnout studenou vodou
za C) nekvalitní pivo
Dík za odpověď. Saponátem to nebylo. Asi půjde skutečně o zvětralé pivo.
0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Možností je několik. Velmi mizerný tlak při napouštění, špinavé sklenice, špatné pivo.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 934 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 374 zobrazení
7.10.2015 v kategorii Ostatní Alice
0 bodů
1 reakce 833 zobrazení
12.9.2015 v kategorii Ostatní Helena
0 bodů
2 odpovědí 210 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Ostatní maršoun
0 bodů
3 odpovědí 219 zobrazení
11.8.2015 v kategorii Ostatní LUX
0 bodů
3 odpovědí 319 zobrazení
0 bodů
1 reakce 288 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 371 zobrazení
21.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 280 zobrazení
1.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
...