0 bodů
271 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Co vyjde levněji? Když si dám jídlo v restauraci nebo když si koupím maso a třeba brambory a uvařím si to samé doma. Například řízky a brambory.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Vyplatí se vařit doma. V restauraci dáš za řízek a brambor 85 kč. Za to máš 3/4 kila masa na řízky.




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 815 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 409 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 571 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 628 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 754 zobrazení
0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 600 zobrazení
1.6.2014 v kategorii Vaření, jídlo Čenda Korec
0 bodů
1 reakce 398 zobrazení
0 bodů
1 reakce 351 zobrazení
...