+3 bodů
187 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Co vyjde levněji? Když si dám jídlo v restauraci nebo když si koupím maso a třeba brambory a uvařím si to samé doma. Například řízky a brambory.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Vyplatí se vařit doma. V restauraci dáš za řízek a brambor 85 kč. Za to máš 3/4 kila masa na řízky.




Související témata

0 bodů
6 odpovědí 716 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 351 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 509 zobrazení
+1 bodů
5 odpovědí 909 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 556 zobrazení
0 bodů
12 odpovědí 544 zobrazení
0 bodů
0 odpovědí 230 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 513 zobrazení
1.6.2014 v kategorii Vaření, jídlo Čenda Korec
0 bodů
1 reakce 350 zobrazení
0 bodů
1 reakce 299 zobrazení
...