0 bodů
478 zobrazení
v kategorii Ostatní
Má někdo zkušenosti s on-line školením v zaměstnání? Dá se zvládnout?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

Jasně, že se dá zvládnout... :)
sama jsem jedním prošla, když jsem nastoupila do nové práce a přestože jsem celkem počítačový analfabet, bez problému to šlo....bylo super, že jsem nemusela nikam dojíždět .....v klídku u počítače a hotovo http://www.skolitel.net/ vůbec se toho neboj, je to ok





Související témata

0 bodů
115 odpovědí 10.9k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 399 zobrazení
5.7.2015 v kategorii Ostatní Hrunda30
0 bodů
2 odpovědí 333 zobrazení
9.6.2014 v kategorii Diskuze Tereza Host (1 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 369 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 312 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 625 zobrazení
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
+6 bodů
4 odpovědí 947 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 465 zobrazení
20.11.2014 v kategorii Diskuze
0 bodů
1 reakce 314 zobrazení
19.11.2014 v kategorii Tato poradna Dańááá
...