0 bodů
369 zobrazení
v kategorii Škola, příklady

Je povoleno mít výuku, když je venku 29 stupňů?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

Ano, povoleno to je, nikde není uvedeno, že od určité teploty se neučí... Bohužel se mi to taky ve škole stává, ale co mají teprve říkat např. skláři u pecí :-) Nejlepší by bylo doporučit těm, co o školství a výuce rozhodují nějaké vyškolení BOZP - http://www.skolenibozponline.cz/ :-D :-D



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

A jak se týká teplota venku vyučování uvnitř???



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 332 zobrazení
9.6.2014 v kategorii Diskuze Tereza Host (1 bodů)
0 bodů
115 odpovědí 10.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
29.4.2015 v kategorii Škola, příklady marie
0 bodů
7 odpovědí 951 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 476 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 440 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 587 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 277 zobrazení
24.11.2014 v kategorii Škola, příklady Anetka :)
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
...