0 bodů
682 zobrazení
v kategorii Dům a byt
Není mi ještě osmnáct a doma to mezi mnou a rodiči dost skřípe, takže bych se nejradši odstěhoval(a). Rodiče s tím ale nesouhlasí. Mám vůbec nějakou možnost, nebo musím počkat do plnoletosti?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

8 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Počkat až dospěješ. Až do plnoletosti rodiče odpovídají za své děti. Já bych ti to taky nedovolil.



0 bodů
Tak to se bohuzel budete muset prestehovat s rodici do 18 s tim asi nic moc nenadelate.


Související témata

0 bodů
1 reakce 689 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 631 zobrazení
0 bodů
1 reakce 419 zobrazení
...