0 bodů
173 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Kamarádka je těhotná a je ve velmi tíživé životní situac,bez střech nad hlavou,bez peněz,bohužel byla na půl roku vyřazena z UP a chce jít na potrat,ptala se všude co dělat,ani sociálka jí neporadila,lze potrat zaplatit později ? Opravdu si to nechce nechat,ráda bych jí pomohla,hledám možnosti na netu,ale bohužel bezvýsledně. Copak ženy v takové situaci bývají odkázány na to,že prostě si to dítě musí nechat ? Vždyť musí existovat nějaká možnost pomoci nebo ne ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Bohužel, dnešní sociální systém je převážně nastaven tak, že každý se musí postarat sám o sebe a nést následky svého chování.
Jediné co snad poradit je kontaktovat nějaký azylový dům, aby bylo alespoň kde bydlet.





Související témata

0 bodů
8 odpovědí 363 zobrazení
0 bodů
1 reakce 337 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 645 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 411 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 303 zobrazení
2.6.2014 v kategorii Ostatní Bad, bad
0 bodů
3 odpovědí 367 zobrazení
23.7.2015 v kategorii Společnost Bára555
0 bodů
8 odpovědí 674 zobrazení
...