0 bodů
242 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Každé odpoledne, většinou tak kolem páté, dostanu obrovskou chuť na sladké nebo chipsy a sním toho zbytečně moc. Ráno i v poledne přitom jím normálně. Máte tip, jak se toho odpoledního přejídání zbavit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nejíst nezdravé a dát si místo toho něco zdravého. Nic jiného s tím nelze dělat.
Ještě jedna možnost by ale byla. Nechat se alespoň na rok nechat zavřít. Vězeňská služba dbá na to, aby vězňové měli vyváženou stravu.





Související témata

0 bodů
1 reakce 257 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 380 zobrazení
20.12.2015 v kategorii Zdraví, krása Aneta
0 bodů
10 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 631 zobrazení
0 bodů
1 reakce 293 zobrazení
...