0 bodů
435 zobrazení
v kategorii Škola, příklady
Mám podmíněčné vyloučení a ve škole se necítím dobře, nejradši bych odešel jinam. Zároveň ale váhám, jestli má smysl to riskovat a začínat znovu na novém místě. Co byste mi doporučili?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

To záleží na tobě a na možnostech přestupu. Vzhledem k tomu, že neznáme tebe ani celou řadu dalších věcí ti tady nedokáže nikdo odpovědět. Nejhorší možná varianta by byla, kdyby jsi do školy pžestal chodit a do nové jsi nastoupil až v září.





Související témata

0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
0 bodů
1 reakce 689 zobrazení
...