0 bodů
238 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Před pár dny mi volal operátor a po telefonu jsem uzavřel smlouvu, kterou teď trochu lituju. Mám právo od ní do 14 dní odstoupit, a pokud ano, jak mám správně postupovat? Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Ano, na to právo máte.





Související témata

0 bodů
1 reakce 388 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 299 zobrazení
0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 409 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 313 zobrazení
0 bodů
1 reakce 886 zobrazení
...