0 bodů
129 zobrazení
v kategorii Diskuze
Dostal jsme počítač a nemohu se do něj přihlásit dostal jsem ho od kamarada a Asi mně to udelal na schval od kamarad totiž odjel do cizini a dal mi notebook a já se do něj nedostanu jako vánoční darek dobré nevíte jak se prihlásím Ono totiž je to Windows 8 a já se v nom nevyznám :(

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
U Windows 8 jde nejčastěji o heslo k místnímu účtu, nebo o přihlášení přes účet Microsoft, takže nejdřív zjistěte, který typ to je. Pokud jde o účet Microsoft, můžete si heslo resetovat sami přes obnovu hesla na stránkách Microsoftu (potřebujete přístup k e-mailu nebo telefonu navázanému na účet). Pokud jde o lokální účet a heslo nikdo nezná, čistým řešením je notebook přeinstalovat (reset Windows do továrního stavu) - tím se ale smaže obsah disku. Nejjednodušší a nejrychlejší je zavolat kamarádovi, který notebook nastavoval, a heslo si od něj vyžádat; obejití zámku bez hesla je už věc, se kterou by měl pomoci servis.




Související témata

0 bodů
1 reakce 750 zobrazení
0 bodů
1 reakce 474 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 803 zobrazení
11.9.2014 v kategorii Ostatní Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)
0 bodů
1 reakce 189 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 488 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 401 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 189 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 192 zobrazení
...