0 bodů
459 zobrazení
v kategorii Zvířata
Musím se bát pavouků i přes zimu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Samozřejmě i v zimě. Musí bát však pro něj dostatečná teplota. Pravě před chvílí jsem jednoho viděl ve sklepě.
A pavouků, obzvláště našich se neni třeba bát po celý rok.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 465 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 929 zobrazení
18.6.2014 v kategorii Zvířata Olda
0 bodů
1 reakce 387 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 406 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 252 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 347 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 273 zobrazení
30.12.2015 v kategorii Zvířata Julča K.
0 bodů
2 odpovědí 426 zobrazení
6.12.2014 v kategorii Zvířata Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
18.5.2014 v kategorii Zvířata Brčálek
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
...