0 bodů
381 zobrazení
v kategorii Auto moto
Nevadí baterii když ji nabíjím přerušovaně? Nejsem pořád doma

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nemělo by to podstatně vadit i když zřejmě optimální to neni. Dej ji nabíjet na noc. Než se vyspíš, baterie je nabitá a v noci stejně aute nejezdíš. /Tedy myslím tím, pokud spíš/





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 491 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 370 zobrazení
0 bodů
1 reakce 317 zobrazení
0 bodů
1 reakce 345 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 436 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 401 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 789 zobrazení
...