0 bodů
199 zobrazení
v kategorii Ostatní
Poslední dobou hrozně červenám i při úplných maličkostech, třeba když na mě někdo jen promluví, a docela mě to v běžném životě omezuje. Zajímalo by mě, jestli s tím má někdo zkušenost a hlavně jestli se vám to podařilo nějak vyřešit. Díky.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů

Myslíš červenání jako když ti někdo lichotí ? :D Nebo spíš že se sám/sama od sebe červenáš třeba když často přecházíš z horka do zimy?





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 639 zobrazení
0 bodů
1 reakce 216 zobrazení
0 bodů
1 reakce 222 zobrazení
0 bodů
1 reakce 293 zobrazení
0 bodů
1 reakce 253 zobrazení
23.4.2016 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 155 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 704 zobrazení
...