0 bodů
128 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobry den mam mobil htc one mini po uplnem nabiti jsem na internetu a kdyz mam asi 70% mi to napise system android 0% a vypne se.Musim ho znovu zapojit do nabijecky abych ho zapla a znovu se nabiji.Muzete mi prosim poradit cim to je.Dekuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
Tohle chování (telefon se vypne při ještě vysokém zobrazeném stavu, např. 70 %) je klasický příznak degradované baterie — kapacita je nízká a měření procent je nepřesné, takže telefon spadne dřív, než ukazatel dojde k nule. U HTC One mini je baterie integrovaná, řešením je tedy její výměna v servisu. Než půjdete do servisu, zkuste telefon jednou plně vybít do úplného vypnutí a pak nabít na 100 % bez přerušení, což může pomoct rekalibrovat ukazatel. Pokud to nepomůže, jde téměř jistě o opotřebenou baterii a vyplatí se zvážit, zda se oprava u takto starého modelu ještě vyplatí.




Související témata

0 bodů
1 reakce 128 zobrazení
0 bodů
1 reakce 237 zobrazení
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
+1 bodů
1 reakce 558 zobrazení
0 bodů
1 reakce 224 zobrazení
0 bodů
1 reakce 520 zobrazení
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
...